Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy (Craftsman – rynek tracycyjny)

tesa tape Sp. z o.o.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonego planu sprzedaży oraz wyznaczonych celów jakościowych

  • Utrzymanie wysokiego poziomu relacji z powierzonymi klientami i reprezentowanie interesów Firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z nimi

  • Dbałość o ekspozycję asortymentu produktów tesa zgodnie z wytyczonymi zasadami

  • Zapewnienie możliwie jak największej dostępności produktów w punktach sprzedaży

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziani kandydaci z doświadczeniem DIY, jak również FMCG

  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży - min. 2 lata

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegłość w obsłudze MS Office i innych aplikacji wspomagających sprzedaż

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Przedsiębiorczość, elastyczność, samodzielność i odpowiedzialność

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Mile widziani kandydaci z okolic: Katowic, Kielc, Krakowa

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Benefity pozapłacowe (preferencyjne ceny na produkty Nivea i tesa, system kafeteryjny MyBenefit, świadczenie urlopowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów samoprzylepnych produktów dla przemysłu, handlu nowoczesnego oraz tradycyjnego. Ponad 6500 produktów opracowanych i wyprodukowanych przez tesa jest sprzedawanych w ponad 100 krajach. Pomagamy naszym konsumentom w ich kreatywnych codziennych działaniach i ułatwiamy codzienne życie. W segmencie motoryzacyjnym, papierniczym, poligraficznym i elektronicznym ściśle współpracujemy z naszymi klientami przy opracowywaniu procesów produkcyjnych i gotowych produktów. Jako jeden ze światowych liderów rynku, naszym zamiarem jest dalszy rozwój.

Przewiń do profilu firmy