Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

SILENCIUMO firmie

  • Czechy

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży mody (biżuteria modowa) działająca na rynku od ponad 15 lat i mająca swoją ugruntowaną pozycję
poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w terenie województw (DOLNOŚLĄSKIE, LUBUSKIE, ZACHODNIOPOMORSKIE ORAZ PÓŁNOCNA CZĘŚĆ CZECH)
  • przyjmowanie zamówień
  • efektywne zarządzanie podległym terenem, obsługa klientów i rozwój sprzedaży
  • współpraca z klientami firmy,
  • pozyskiwanie nowych punktów i budowanie z nimi trwałych relacji
  • bieżące raportowanie
  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w sprzedaży jako przedstawiciel handlowy min 2 lata
  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA CZESKIEGO
  • mile widziane doświadczenie w branży mody
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność negocjacji
  • umiejętność obsługi komputera
  • samodzielność, dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do wyjazdów kilkudniowych z noclegiem
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • możliwość osiągnięcia wysokich zarobków (stała pensja + premie, prowizje)
  • szkolenia produktowe i handlowe
  • niezbędne narzędzia do pracy, telefon komórkowy, tablet, samochód służbowy,
  • przyjazną atmosferę pracy

Prosimy o przesłanie CV + ZDJĘCIE + LIST MOTYWACYJNY

Ogłoszenie archiwalne