Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Klimas Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej. Pozycję lidera zawdzięczamy konsekwentnie rozwijanej ofercie produktowej połączonej ze zdobywaniem nowych rynków zbytu w kraju i poza jego granicami.

Dzięki nowoczesnym zakładom produkcyjnym oraz posiadaniu własnego centrum logistycznego jesteśmy pewnym partnerem dla klientów oraz rzetelnym pracodawcą.

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Klientów w procesie sprzedaży w szczególności wsparcie przy wyborze produktów,
  • Realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy Przedstawiciela Handlowego i przy ścisłej współpracy z Działem Wsparcia Sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży do Przełożonego i Działu Wsparcia Sprzedaży,
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM,
  • Poszukiwanie nowych Klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży i obsługi Klienta,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy