Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 08.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice
    Nr ref.: K_2018

    Obowiązki:

    • utrzymanie bardzo dobrych relacji z aktualnymi klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych na podległym terenie
    • realizacja planu sprzedażowego
    • praca zgodnie ze standardami wyznaczonymi w firmie
    • raportowanie wyników pracy
    • dbanie o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

    Wymagania:

    • min. dwu letnie, poparte sukcesami doświadczenie w sprzedaży w branży dóbr szybkozbywalnych
    • doskonałej umiejętności komunikowania
    • umiejętności działania pod presją czasu oraz radzenia sobie w sytuacjach trudnych;
    • dużej motywacji do pracy;
    • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;
    • postawa nastawiona na cel i wynik
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • programy wspierające realizację założonych planów sprzedaży
    • stabilną, ciekawą pracę, w młodym i energicznym zespole
    Katowice - APLIKUJ
    lub
    Częstochowa - APLIKUJ