Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy – Danone

Target PRO

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych

  • obsługa klientów detalicznych i z rynku nowoczesnego na podległym terenie

  • zapewnienie dostępności produktów Danone oraz wprowadzenie nowości

  • przestrzeganie standardów merchandisingowych

  • wdrażanie akcji promocyjnych u klientów i dystrybucja materiałów reklamowych

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • analiza rynku i konkurencji

  • raportowanie bieżących wyników pracy za pomocą systemu mobilnego

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG lub chęć rozwoju w obszarze sprzedaży

  • dobra znajomość obsługiwanego terenu

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania długotrwałych relacji

  • samodzielność w planowaniu i organizowaniu własnej pracy

  • zaangażowanie i postawa „dam radę”

  • energia w działaniu

  • innowacyjność i kreatywność

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z firmą Danone

  • sprzedaż markowych produktów – Danone, Actimel, Activia, Alpro, Żywiec Zdrój

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon)

  • komfortowy samochód służbowy

  • pakiet medyczny

  • dofinansowanie karty sportowej Multisport

  • stały rozwój w ramach struktury Danone

Target PRO

Od lat cieszymy się zaufaniem największych światowych koncernów. Zarządzamy wsparciem sprzedaży takich marek jak: Unilever, Algida, KraftHeinz, Pudliszki, Danone, Żywiec Zdrój, Ekaterra, Upfield, Starbucks, Rio Mare, Tarczyński.

Nie czekaj – dołącz do naszej drużyny i już dziś zainwestuj w rozwój swoich kompetencji.

Przewiń do profilu firmy