Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Mieszko S.A.O firmie

  • Dębica, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja Zatrudnienia Mieszko Bis sp. z o.o. działająca na podstawie wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr. 490, dla naszego klienta firmy Family Food, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brzesko-Szczucin-Dąbrowa Tarnowska-Dębica-Tęgoborze

Zakres obowiązków

  • Obsługa i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w kanale tradycyjnym
  • Odpowiedzialność za wzrost sprzedaży oraz udziału w rynku
  • Egzekucja ustaleń centralnych oraz działania lokalne
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów

Oczekiwania

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego – branża FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B – codzienna jazda samochodem
  • Zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania czasu pracy
  • Znajomość podstawowych programów komputerowych Word, Excel, Outlook

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon
  • Wynagrodzenie: stałe + premia uzależniona od wyników sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy