Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Sport-Premium Sp. z o.o.O firmie

  • Dębica, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Tarnobrzeg, Rudnik nad Sanem

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu

  • realizacja projektu kreującego pozytywny wizerunek firm na bazie stałych i nowych klientów

  • reprezentowanie firmy i budowanie powierzonego rynku sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages / sprzedaż B2B)

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż

  • prawo jazdy i samochód

  • gotowość współpracy na bazie własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • bazowe wynagrodzenie prowizyjne, premie i gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe

  • grupę stałych klientów z powtarzalnością do 60 / 70%

  • szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia

  • dofinansowanie - 5.000 zł z przeznaczeniem na rozwój współpracy z nami po okresie próbnym

  • rozwój osobisty, stabilną i wieloletnią współpracę oraz wysokie zarobki

  • możliwość awansu oraz tworzenia własnych grup sprzedażowych w ramach własnej działalności gospodarczej wspieranej przez naszą firmę

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Sport-Premium Sp. z o.o.

Firma Sport-Premium ma 26-letnie doświadczenie i współpracuje z Zarządami Terytorialnymi w zakresie informacyjno-reklamowym. Jesteśmy pomysłodawcą i inicjatorem Ogólnopolskiego Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej. System umożliwia przedsiębiorcom utrzymanie prestiżowej pozycji na rynku, promowanie wytwarzanych produktów i usług oraz aktywny udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu. Projekt funkcjonuje w oparciu o wymianę informacji pomiędzy jednostkami samorządowymi, a społecznością miasta i regionu.

Przy współpracy z Samorządowymi Miast i Regionów instalowane są Produkty Systemowe: Gabloty Informacyjne, Plany Miast, Mapy Powiatu i Edytory Informacyjne, które zaprojektowaliśmy, produkujemy i modernizujemy dla potrzeb tego przedsięwzięcia. Produkty wytwarzane są w najwyższej jakości. Zapewniają profesjonalny poziom usług z zakresu przekazu informacji i promocji aktywności gospodarczej i społecznej regionu.

System Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej dostosowany jest do aktualnych wymagań rynku oraz oczekiwań przedsiębiorców dzięki wyszukiwarce www.indexfirm.pl. Połączenie Produktów Systemowych z Branżowym Wykazem Firm - www.indexfirm.pl zwiększyło zasięg w zakresie promocji podmiotów gospodarczych z regionalnego na ogólnopolski.

Kilkunastoletnie doświadczenie firmy Sport-Premium, wysokiej jakości usługi i produkty zjednały nam tysiące darzących nas zaufaniem przedsiębiorców i setki jednostek samorządowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy