Przedstawiciel Handlowy

Grupa Eurocash - Eurocash Dystrybucja

  • Dębno

    Dębno, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów,

  • Realizowanie strategii handlowej na powierzonym regionie,

  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów handlowych,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Organizacja aktywnej sprzedaży,

  • Praca na terenie woj. lubuskiego i części woj. zachodnio- pomorskiego (Dębno, Osinów)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Znasz branżę FMCG na terenie województwa lubuskiego (mile widziane)

  • Masz wykształcenie minimum średnie

  • Jesteś komunikatywny/a i potrafisz nawiązywać kontakty z klientami

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą

  • Chcesz pozyskiwać nowe umiejętności, w tym techniki sprzedaży i umiejętności negocjacyjne

  • Jesteś nastawiony/a na realizację celów

  • Potrafisz planować i organizować własną pracę

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Znasz pakiet MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • Pracę dynamiczną, pełną ciekawych wyzwań

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, telefon

  • Bogaty pakiet socjalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Eurocash Dystrybucja:

to lider na rynku dystrybucji FMCG w Polsce stale rozwijający elektroniczne kanały wsparcia sprzedaży i komunikacji B2B. Ze swoimi klientami – właścicielami małych i średnich sklepów spożywczych buduje długotrwałe relacje oparte na ofercie, obsłudze i technologii.

Przewiń do profilu firmy