Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - detal i sieci lokalne

  • Wałcz, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-10-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Żywiec. Wiele charakterów. Wspólna pasja.

    Czy wiesz, że:

    • Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce?
    • Mamy najszersze portfolio marek: Żywiec, Heineken, Desperados, Warka, Tatra, EB, Specjal, Królewskie, Leżajsk, Brackie oraz wiele nowości np. Dziki Sad?
    • Jesteśmy liderem w branży piwnej w obszarze innowacji i w kategorii premium?
    • Należymy do międzynarodowego koncernu – Grupy Heineken i jesteśmy trzecim co do wielkości rynkiem piwnym w Europie?
    • Codziennie docieramy do ponad 50 000 punktów sprzedaży w całej Polsce?
    Miejsce pracy: Wałcz

    Twoje zadania:

    • Wspieranie biznesu u podległych klientów poprzez rozwój i zwiększanie atrakcyjności kategorii piwnej
    • Realizację założonego planu sprzedaży i celów jakościowych
    • Egzekucję ustaleń promocyjnych i handlowych
    • Właściwą ekspozycję produktów i materiałów promocyjnych, zgodnie ze standardami firmy
    • Analizę rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
    • Doradztwo produktowe i promocyjne w oparciu o analizę potrzeb i potencjału klienta
    • Wprowadzanie nowości

    Czego poszukujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Merchandisera lub w obsłudze klienta, mile widziane w branży FMCG
    • Umiejętności szybkiego uczenia się i dostosowywania do zmieniających warunków rynkowych
    • Nastawienia na cel, zaangażowania oraz przedsiębiorczości
    • Umiejętności nawiązywania relacji z klientem i przekładania ich na sprzedaż
    • Dobrej organizacji pracy i systematyczności
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości rynku lokalnego

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy (35% premii przy realizacji celów na poziomie 100%, maksymalnie aż 48,5% premii)
    • Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
    • Oferujemy pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna - Lux Med, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
    • Rozwijamy poprzez szkolenia i programy rozwojowe np. Akademia Sprzedaży Konsultacyjnej, Program Wdrożeniowy dla nowych pracowników
    • Oferujemy atrakcyjne nagrody  w Programie Motywacyjnym "Drużyna Ż" czyli niezapomniane, pełne wrażeń wyjazdy eventowe (np. mecze piłkarskie, na tory wyścigowe, wycieczki w kraju i zagranicą), zdobywanie punktów z możliwością wymiany na atrakcyjne nagrody
    Chcesz rozpocząć z nami zawodową przygodę?

    Klauzula informacyjna

    1. Administratorem Twoich danych osobowych jest odpowiednio (I) Grupa Żywiec S.A., (II) Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. albo (III) Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. zgodnie z treścią ogłoszenia o pracę lub inną informacją przekazywaną kandydatom przed wysłaniem przez nich zgłoszenia rekrutacyjnego.

    2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony u Administratora Oficer Bezpieczeństwa Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez wiadomość wysłaną na adres email dedykowany dla poszczególnych spółek:

    (I)         Grupa Żywiec S.A. – [email protected]

    (II)       Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. – [email protected]

    (III)       Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. – [email protected]

    3. Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

    Cel Przetwarzania danych: Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

    Podstawa prawna przetwarzania danych:

    - art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)

    - art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)

    - art. 6 ust. 1 lit. f) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (prawnie uzasadniony interes – przeprowadzanie badań pod kątem zatrudnienia)

    Cel Przetwarzania danych: Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

    - art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    Cel Przetwarzania danych: Przekazywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych innym spółkom z kapitałowej Grupy Żywiec

    - art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (zgoda)

    4. Odbiorcami danych osobowych kandydatów do pracy będą spółki z kapitałowej Grupy Żywiec (w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na udostępnienie Pani / Pana danych osobowych) oraz podmioty świadczące usługi związane z obsługą procesu rekrutacyjnego, procesu zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, a także podmioty upoważnione do odbioru danych na podstawie przepisów prawa.

    5. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez kapitałową Grupę Żywiec, administratorem Twoich danych osobowych będzie Grupa Żywiec S.A. Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. oraz Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. (zgodnie z treścią zgody i w zakresie, w jakim Twoje dane osobowe będą przetwarzane w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez te spółki).

    6. Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:

    a) do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko;

    b) w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez kapitałową Grupę Żywiec - do momentu wycofania tej zgody, jednakże nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy od dnia zakończenia ostatniego procesu rekrutacyjnego.

    Po wskazanym wyżej okresie, dane osobowe przechowywane będą przez czas, jaki właściwe przepisy prawa nakazują przechowanie danych lub przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    7. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługują Ci następujące prawa:

    a) prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych,

    b) prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność  z prawem przetwarzania,którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można wycofać poprzez przesłanie oświadczenia na adres email dedykowany dla poszczególnych spółek:

    (I) Grupa Żywiec S.A. – [email protected]

    (II) Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. – [email protected]

    (III) Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. – [email protected]

    c) prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych - w przypadku gdy przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie tzw. prawnie uzasadnionego interesu i na warunkach określonych w przepisach Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych,

    d) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

    8.Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie Ciebie z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    9. Klikając „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym (m.in. w formularzu aplikacyjnym) na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach oraz w tym w formularzu aplikacyjnym.