Przedstawiciel handlowy do działu B2B oraz działu instalacji

LAUDA AUDIO Adamowicz Spółka JawnaO firmie

LAUDA AUDIO Adamowicz Spółka Jawna

Juliusza Słowackiego 81

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktywna realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż instrumentów muzycznych, sprzętu pro audio, akcesoriów muzycznych)
  • budowanie i umacnianie relacji z naszymi klientami – w tym z czołowymi sklepami muzycznymi w Polsce i za granicą
  • przygotowanie kalkulacji, ofert, zawieranie umów z klientami
  • uczestnictwo w budowaniu oferty firmy
  • współpraca merytoryczna z działem marketingu w tworzeniu materiałów informacyjnych i promocyjnych
  • dbałość o wizerunek dystrybuowanych przez nas marek

Nasze wymagania

  • sprawna komunikacja w języku angielskim w mowie i w piśmie
  • znajomość obsługi programów sprzedażowych i pakietu MS Office
  • zdolność do szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji
  • otwartość na nowe wyzwania
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • znajomość branży muzycznej i pro audio będzie istotnym atutem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie na życie po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon komórkowy i dostęp do samochodów służbowych
  • doskonale skomunikowane miejsce pracy (2 minuty do przystanku PKM Niedźwiednik, 10 minut komunikacją miejską do stacji Wrzeszcz PKP)
  • dofinansowanie do pakietu sportowego po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • miejsce parkingowe przed budynkiem
  • nowoczesna przestrzeń biurowa
  • ergonomiczne stanowisko pracy
  • praca w firmie o międzynarodowej renomie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Jesteś pasjonatem/pasjonatką muzyki? Szukasz pracy idącej w parze z tymi zainteresowaniami, która da Ci realne szanse rozwoju, ale bez sztywnego, korporacyjnego klimatu?

W takim razie zapraszamy do aplikowania na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DZIAŁÓW B2B oraz LAUDA INSTALACJE w Lauda Central Europe!

Od 1999 roku dystrybuujemy instrumenty, sprzęt nagłośnieniowy i akcesoria muzyczne największych marek w branży. Pracujemy z największymi graczami, a na liście naszych partnerów znajdują się m.in. Gibson, Marshall, Martin Guitars, Focal Professional, Denon DJ czy NEXO

Jeżeli chcesz stać się częścią doświadczonego zespołu handlowców, operujących na rynku krajowym i międzynarodowym – jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy pełne wdrożenie do pracy i konkretne cele do zrealizowania, jak również pomocną dłoń w ich osiągnięciu.

LCE stawia na rozwój nie tylko firmy, ale i jej pracowników – wyślij nam swoje zgłoszenie i rośnij wraz z nami!

Przedstawiciel handlowy do działu B2B oraz działu instalacji, Juliusza Słowackiego 81, Gdańsk