Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy do Działu Franczyzy Aptecznej

  • opolskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opis
    W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Aptek Nowa Farmacja zatrudni przedstawiciela ds. rozwoju franczyzy aptecznej.

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych klientów franczyzowych,
    • badanie rynku oraz podejmowanie działań mających na celu rozwój sieci na podległym terenie,
    • dbanie o jak najwyższą jakość współpracy z aptekami
    • zarządzanie i koordynowanie pracą podległych aptek

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętności interpersonalne
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziane doświadczenie w dziale franczyzy, farmacji lub handlu.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • motywujący system premiowy
    • benefity pozapłacowe takie jak: karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie i wiele innych.

    Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV z odpowiednią klauzulą.

    opis opis

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji

    Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (4.5.2016 L 119/38 Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej PL) informujemy, że:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Nowa Farmacja Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Transportowa 20.
    Dane osobowe Pana/i/ będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie j/w o ochronie danych oraz Kodeksu Pracy – Ustawa z dnia 26 czerwca1974 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 108)

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji oraz 6 miesięcy po jego zakończeniu

    Posiada Pan/i prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody.

    Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych