Przedstawiciel handlowy do Działu Sprzedaży Aptek Franczyza

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-29
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 2018-06-28)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Aptek Nowa Farmacja zatrudni:

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie wyznaczoną grupą aptek
    • realizacja wyznaczonych celów
    • budowanie wizerunku firmy
    • zarządzanie zespołami aptek
    • współpraca z kierownikami aptek
    • badanie rynku oraz podejmowanie działań mających na celu rozwój sieci na podległym terenie,
    • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej panujących trendów na rynku oraz działań konkurencji

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenie wyższe
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętności interpersonalne
    • znajomość pakietu MS Office
    • mile widziane doświadczenie w dziale franczyzy, sprzedaży, ekspansji lub handlu.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV z odpowiednią klauzulą.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami).

    bottom