Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy do działu Sprzedaży

Contractus Agro O firmie

  • Łomża

    Łomża, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy.

  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży.

  • Przygotowywanie informacji sprzedażowych dla przełożonego.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży.

  • Znajomość branży rolniczej

  • Wysoki poziom jakości obsługi klienta.

  • Komunikatywność.

  • Zdolności negocjacyjne.

  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.

  • Operatywność i silna orientacja na realizację założonych celów.

  • Podstawowa znajomość programów MS Word i MS Excel.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).

  • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + prowizja).

  • Uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą.

  • Pracę w młodym zespole.

  • Efektywny i przyjazny program wdrożenia do pracy.

  • Możliwość uzyskania prestiżowych certyfikatów szkoleniowych.

  • Ubezpieczenie grupowe.

Contractus Agro

Autoryzowany Dealer maszyn rolniczych poszukuje Przedstawiciela Handlowego na lokalizacje: Łomża, Ostrołęka, Wyszków, Przasnysz, Pułtusk, Maków Mazowiecki

Przewiń do profilu firmy