Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy do działu Sprzedaży

Contractus AgroO firmie

  • Maków Mazowiecki
    Maków Mazowiecki, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy.
  • Analiza wyników sprzedaży i planowanie odpowiednich działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży.
  • Przygotowywanie informacji sprzedażowych dla przełożonego.

Nasze wymagania

  • Mile widziana znajomość technik sprzedaży.
  • Znajomość branży rolniczej
  • Wysoki poziom jakości obsługi klienta.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności negocjacyjne.
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Operatywność i silna orientacja na realizację założonych celów.
  • Podstawowa znajomość programów MS Word i MS Excel.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop).
  • Motywacyjny system wynagradzania (stała pensja + prowizja).
  • Uczestnictwo w szkoleniach w kraju i zagranicą.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Efektywny i przyjazny program wdrożenia do pracy.
  • Możliwość uzyskania prestiżowych certyfikatów szkoleniowych.
  • Ubezpieczenie grupowe.

Autoryzowany Dealer maszyn rolniczych poszukuje Przedstawiciela Handlowego na lokalizacje: Łomża, Ostrołęka, Wyszków, Przasnysz, Pułtusk, Maków Mazowiecki

Przedstawiciel handlowy do działu Sprzedaży, Maków Mazowiecki