Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy do pozyskiwania partnerów franczyzowych

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    poszukujemy osób na umowę o pracę a także posiadających własną działalność gospodarczą lub nastawionych na pracę zleconą z własnym samochodem, które będą efektywnie poszukiwać franczyzobiorców dla firmy Komex S.A.

    Miejsce pracy:  województwa - zachodniopomorskie; lubuskie; wielkopolskie; dolnośląskie; opolskie.

    Opis stanowiska:

    • rozwój sieci franczyzowej;
    • aktywne pozyskiwanie partnerów franczyzowych;
    • utrzymywanie relacji biznesowych z klientami;
    • reprezentowanie firmy przed partnerami franczyzowymi;
    • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji w zakresie sieci franczyzowych.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w rozwoju sieci partnerskich (agencyjne, franczyzowe, mieszane);
    • wysokich umiejętności skutecznej prezentacji oferty handlowej;
    • prawa jazdy kategorii B (aktywny kierowca)

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie stałe + bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne;
    • dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • samochód służbowy;
    • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez KOMEX S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.