Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy do Salonu Piłkarskiego

  • Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Vitasport to jeden z największych sklepów piłkarskich w Polsce. Bogata oferta sprawia, że każdy – niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania, znajdzie u nas to, czego potrzebuje. Oferujemy buty piłkarskie, odzież najlepszych marek oraz pełną gamę akcesoriów. Marka Vitasport to dziewięć oddziałów stacjonarnych - Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Andrychów, Tarnów, Grudziądz, Łódź, Łuków, Gdynia oraz prężnie rozwijający się sklep internetowy. Nasi pracownicy łączą pasję z pracą, dzięki czemu nasza firma to idealne miejsce dla pasjonatów futbolu. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania każdego miłośnika piłki nożnej i nie tylko.

    Miejsce pracy: Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • realizacja przedstawionych przez firmę planów sprzedaży
    • analizowanie rynku pod względem oczekiwań i potrzeb klientów oraz ich zachowań rynkowych
    • bieżąca obsługa klientów
    • kontrolowanie należności swoich klientów
    • opracowywanie ofert handlowych
    • analiza rynku
    • udział w szkoleniach

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze klienta
    • znajomość technik sprzedaży
    • wykonywanie obowiązków na powierzonym stanowisku
    • znajomość systemu sprzedażowo-magazynowego
    • mile widziana znajomość branży sportowej (piłka nożna)
    • organizacja pracy własnej
    • zdolności organizacyjne, zorientowanie na wyniki
    • Prawo jazdy kat. B
    • znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • niezbędne narzędzia pracy
    • perspektywy rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników
    • wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja sprzedażowa
    • szkolenia
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k . z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w załączonej aplikacji oraz dalszej korespondencji zainicjowanej jej przesłaniem. Zgody udzielam w celu umożliwienia Vita-Sport sp. z o.o. Sp. k. przeprowadzenia procesu rekrutacji z uwzględnieniem mojej kandydatury na wskazane w ofercie pracy stanowisko oraz przyszłych celów rekrutacji”.

    Przyjmuję do wiadomości, że:
    • Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe, przekazane przeze mnie w zakresie wskazanym w załączonej aplikacji, wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych na wskazane w ofercie pracy stanowiska;
    • administratorem moich danych osobowych jest Vita-Sport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Warszawie przy ul. Włókienniczej 90B;
    • przysługuje mi prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    • Vita-Sport będzie przetwarzać moje dane osobowe wyłącznie przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ofercie pracy stanowiska; aplikacje nie zawierające dołączonej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o niniejszej treści będą przez Vita-Sport usuwane;
    • przysługuje mi prawo żądania wglądu do swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia oraz przenoszenia danych;
    • przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    • moje dane osobowe nie są przez Vita-Sport wykorzystywane do profilowania, ani innego podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany”
    Aplikacje nie zawierające klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o powyższej treści będą przez Vita-Sport usuwane.
    bottom