Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy do sieci marketów budowlanych Mrówka (Grupa PSB)

RAFAŁ MAŁKOWICZ DECODESIGNO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca ze sklepami, doradztwo oraz zamawianie towaru

  • Aktywne pozyskiwanie nowych sklepów w rejonie

  • Przygotowanie ofert (doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów)

  • Prowadzenie negocjacji

  • Aktywna analiza rynku pod kątem konkurencji oraz cen

Nasze wymagania

  • Umiejętność aktywnej sprzedaży oraz aktywnego pozyskiwania Klientów

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z marketami budowlanymi Mrówka

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do pracy

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.