Przedstawiciel handlowy do sieci marketów budowlanych Mrówka (Grupa PSB)

RAFAŁ MAŁKOWICZ DECODESIGNO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca ze sklepami, doradztwo oraz zamawianie towaru
  • Aktywne pozyskiwanie nowych sklepów w rejonie
  • Przygotowanie ofert (doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów)
  • Prowadzenie negocjacji
  • Aktywna analiza rynku pod kątem konkurencji oraz cen

Nasze wymagania

  • Umiejętność aktywnej sprzedaży oraz aktywnego pozyskiwania Klientów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z marketami budowlanymi Mrówka

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia do pracy

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.

Przedstawiciel handlowy do sieci marketów budowlanych Mrówka (Grupa PSB), warmińsko-mazurskie