Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy do sprzedaży ciepłych...

ONLINE MARKETING HELP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

umowa zlecenie
3 10014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00040 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jelenia Góra, Legnica, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Bolesławiec, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • planowanie, organizacja oraz zarządzanie procesami sprzedaży

  • obsługa aktualnych klientów firmy

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • orientacja na wyniki

  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych

  • umiejętność analizy danych

  • samodzielność

  • efektywne komunikowanie się

Mile widziane

  • Znajomość branży marketingu internetowego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy i otwartości na nowe rozwiązania.

  • Możliwość pracy zdalnej lub z biura w Krakowie

Szukamy przedstawiciela handlowego do sprzedaży ciepłych...

... ciepłych bułeczek może nie sprzedajemy, jednak aplikuj na to stanowisko, jeżeli chcesz pracować w szybko rozwijającej się firmie posiadającej klientów z całego świata, w której będziesz mógł/mogła się rozwijać.

Zbudowaliśmy narzędzie, które umożliwia prowadzenie całkowicie mierzalnych i optymalizowanych na podstawie danych kampanii na Facebooku i Instagramie oraz ich skuteczniejszą optymalizację. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy kolejnych przedstawicieli handlowych.

Przewiń do profilu firmy