Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy do sprzedaży naczep marki Schwarzmüller

PODKOWIŃSKI sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Podkowiński Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Od samego początku jej istnienia, podstawową częścią działalności było przedstawicielstwo firmy Schwarzmüller w zakresie sprzedaży i serwisu pojazdów tej marki. Ogromna satysfakcja i zadowolenie naszych klientów zarówno z jakości pojazdów Schwarzmüller, jak i naszej obsługi spowodowały dynamiczny rozwój firmy.

Opis stanowiska:

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży naczep marki Schwarzmüller w województwie Śląskim. Do głównych zadań pracownika będzie należała realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta oraz o dobry wizerunek firmy.

Wymagania:

Poszukujemy osoby energicznej, komunikatywnej, dynamicznej, o wysokiej kulturze osobistej, która nie boi się kontaktu z klientem, mającej chęci do nauki w dziale sprzedaży naczep. Nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:

Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole w unormowanych godzinach pracy oraz niezbędne rzeczy do wykonywania zawodu, takie jak służbowy samochód i telefon.

Ogłoszenie archiwalne