Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy do sprzętu medycznego

Klaromed Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizację strategii sprzedaży w wybranym regionie Polski,

  • zarządzanie relacjami z wybranymi klientami firmy,

  • monitorowanie bieżącej sprzedaży, trendów rynkowych i potrzeb klientów,

  • pozyskiwanie wiedzy o otoczeniu konkurencyjnym i wykorzystanie tej wiedzy do realizacji działań w podnoszeniu wyników sprzedaży,

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych,

  • opracowywanie i realizację kalendarza działań w ramach dostępnych narzędzi wspierających sprzedaż,

  • współtworzenie i realizację projektów oraz proponowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży sprzętu medycznego,

  • znajomości podstawowych zasad z zakresu merchandisingu, zarządzania kategorią, promocją i ceną,

  • rozwinięte umiejętności analityczne i dobra znajomość program Excel,

  • samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy,

  • nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa,

  • elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • czynne prawo jazdy kat. ”B”.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz kartę multisport,

  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon itp.,

  • pewną pensję wraz z premiami zależnymi od Twojego zaangażowania,

  • możliwość rozwijania własnych umiejętności dzięki specjalistycznym szkoleniom,

  • realny rozwój swojej kariery, wzmocniony marką Klaromed,

  • samodzielną i pełną wyzwań pracę z szerokim zakresem odpowiedzialności,

  • możliwość realizacji własnych, niestandardowych pomysłów.

Klaromed Sp. z o.o.

KLAROMED Sp. z o.o. – to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w sektorze sprzętu i wyposażenia medycznego.

Przewiń do profilu firmy