Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy do sprzętu medycznego

Klaromed Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i realizację strategii sprzedaży w wybranym regionie Polski,
  • zarządzanie relacjami z wybranymi klientami firmy,
  • monitorowanie bieżącej sprzedaży, trendów rynkowych i potrzeb klientów,
  • pozyskiwanie wiedzy o otoczeniu konkurencyjnym i wykorzystanie tej wiedzy do realizacji działań w podnoszeniu wyników sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych,
  • opracowywanie i realizację kalendarza działań w ramach dostępnych narzędzi wspierających sprzedaż,
  • współtworzenie i realizację projektów oraz proponowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży sprzętu medycznego,
  • znajomości podstawowych zasad z zakresu merchandisingu, zarządzania kategorią, promocją i ceną,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i dobra znajomość program Excel,
  • samodzielność, odpowiedzialność i silna motywacja do pracy,
  • nastawienie na rezultat, doskonałe zdolności interpersonalne, systematyka w działaniu i strategiczna orientacja biznesowa,
  • elastyczność w działaniu i otwartość na zmiany,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • czynne prawo jazdy kat. ”B”.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz kartę multisport,
  • niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon itp.,
  • pewną pensję wraz z premiami zależnymi od Twojego zaangażowania,
  • możliwość rozwijania własnych umiejętności dzięki specjalistycznym szkoleniom,
  • realny rozwój swojej kariery, wzmocniony marką Klaromed,
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę z szerokim zakresem odpowiedzialności,
  • możliwość realizacji własnych, niestandardowych pomysłów.

Klaromed Sp. z o.o.

KLAROMED Sp. z o.o. – to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w sektorze sprzętu i wyposażenia medycznego.

Przedstawiciel handlowy do sprzętu medycznego, wielkopolskie