Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi

  • Biała Podlaska, Łuków, Radzyń Podlaski, lubelskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.
    Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy
    do współpracy z gospodarstwami rolnymi
    Branża Rolnicza

    • Masz wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
    • Masz doświadczenie handlowe
    • Znasz zagadnienia z zakresu produkcji rolnej - pracowałeś/-łaś w gospodarstwie rolnym lub w firmie w branży rolnej
    • Znasz lokalny rynek środków do produkcji rolnej
    • Jesteś zaangażowany/-a w pracy oraz kreatywny/-a
    • Jesteś zorientowany/-a na osiąganie celów
    • Potrafisz efektywnie planować i organizować sobie swoją pracę
    • Potrafisz współpracować w zespole i jesteś komunikatywny/-a
    • Jesteś dyspozycyjny/-a i gotowy/-a do wyjazdów służbowych
    • Znasz pakiet MS Office
    • Masz czynne prawo jazdy kategorii B

    Ta praca nie jest dla Ciebie, jeśli:

    • Branża rolnicza jest Ci obca
    • Nie znasz specyfiki sprzedaży środków do produkcji rolnej
    • Męczą Cię kontakty z ludźmi, nawiązywanie relacji i praca „w terenie”

    Twoje zadania:

    • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
    • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

    Otrzymasz od nas:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
    • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)
    • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
    • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
    • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
    • Stabilną, pełną wyzwań pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” „Aplikuj online” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Osadkowski Spółka Akcyjna z siedzibą przy ul. Kolejowej 6, 56-420 Bierutów danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Osadkowski SA przed cofnięciem zgody.

    bottom
    bottom