Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi - Branża Rolnicza

Osadkowski SAO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej

  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)

  • Doświadczenie handlowe

  • Gotowość do pracy „w terenie” i do kontaktów z ludźmi

  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność

  • Zorientowanie na osiąganie celów

  • Umiejętność efektywnego planowania i organizowania swojej pracy

  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej – doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub w firmie z branży rolnej

  • Znajomość lokalnego rynku środków do produkcji rolnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna

  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)

  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą

  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

  • Dodatkowy urlop urodzinowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Osadkowski SA

Firma Osadkowski jest pierwszym wyborem profesjonalnych gospodarstw rolnych. Dzięki swojemu podejściu sprawnie i niezawodnie uwalnia rolnika od wielu potencjalnych problemów związanych z bieżącym zarządzaniem gospodarstwem, w tym zaopatrzeniem w środki produkcji rolnej, czy zbytem płodów rolnych. Dzięki temu może on skoncentrować się na tym co naprawdę istotne – prowadzeniu produkcji i na rozwoju swojego gospodarstwa.

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

Przewiń do profilu firmy