Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi - Branża Rolnicza

  • śląskie
  • Specjalista
  • 25.10.2017
  • Ważna jeszcze 6 dni (do 24.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

 Aktualnie potrzebujemy pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi - Branża Rolnicza

Miejsce pracy:
1. Województwo wielkopolskie (powiaty: kościański, leszczyński, śremski)
2.Województwo wielkopolskie (powiaty: obornicki, wrzesiński, poznański, średzki)
3. Województwo śląskie (powiaty: bielski, cieszyński, pszczyński, rybnicki, mikołowski) i małopolskie (oświęcimski, krakowski, wadowicki)
4. Województwo warmińsko-mazurskie (powiaty: giżycki, mrągowski, piski)
5. Województwo kujawsko-pomorskie (powiat: włocławski, grudziądzki, tucholski)
6. Województwo lubuskie (powiaty: gorzowski, strzelecko-drezdenecki)
7. Województwo zachodniopomorskie: (powiaty: szczeciński, goleniowski, kamieński)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
  • Zorientowana na osiąganie celów
  • Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • Doświadczenie handlowe
  • Staż pracy w gospodarstwie rolnym lub firmie w branży rolnej
  • Znajomość rynku środków do produkcji rolnej

Zadania:

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę

Termin składania aplikacji: 24.11.2017

W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie z dotychczasowej pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

bottom
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się