Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi Branża Rolnicza

Osadkowski SAO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej
  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wystawach regionalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
  • Doświadczenie handlowe
  • Nastawienie na pracę „w terenie” i kontakty z ludźmi
  • Zaangażowanie w pracy oraz kreatywność
  • Zorientowanie na osiąganie celów
  • Umiejętność efektywnego planowania i organizowania swojej pracy
  • Umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu produkcji rolnej – doświadczenie w pracy w gospodarstwie rolnym lub w firmie z branży rolnej
  • Znajomość lokalnego rynku środków do produkcji rolnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premię zależną od wyników pracy)
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Nowoczesne narzędzia pracy (tablet, laptop, samochód służbowy)
  • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Szkolenia specjalistyczne i produktowe oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
  • Stabilną, pełną wyzwań pracę
  • Dodatkowy urlop urodzinowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Firma Osadkowski, łącząc tradycję z nowoczesnością, od wielu lat kształtuje rynek środków do produkcji rolnej. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami dając naszym klientom nowoczesne i skuteczne rozwiązania. Silna pozycja na rynku oznacza stabilność i wiarygodność tak bardzo potrzebną naszym klientom i pracownikom. Ponad 400 pracowników Osadkowski tworzy najlepszy serwis dla klientów w wielu lokalizacjach całej Polski. Wśród naszych pracowników wyzwalamy i promujemy inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kompetencje i wiedzę, by mogli rozwijać się razem z organizacją. Tak tworzymy ROLNICTWO W WERSJI PRO!

Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie http://osadkowski.pl/ i w zakładce https://osadkowski.pl/pl/kariera/oferty-pracy/

Zatrudniamy pasjonatów rolnictwa, praktyków, którzy chcą mieć wpływ na to jak jest postrzegane nowoczesne rolnictwo. Szukamy osób, które przede wszystkim chcą poszerzać swoją wiedzę, uczyć się wraz z nami, wzmacniać pozycję eksperta.

Poszukujemy kandydatów w związku z dynamicznym rozwojem, potrzebą dotarcia do nowych rynków oraz uruchamianiem nowych projektów.

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi Branża Rolnicza, świętokrzyskie