Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi

P.W. lechpol Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż środków do produkcji rolnej (nawozy, materiał siewny, środki ochrony roślin, nawozy dolistne)

  • Skup płodów rolnych

  • Fachowe doradztwo w zakresie agrotechniki

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie klientów i budowanie stałych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie rolnicze lub pokrewne

  • Jesteś komunikatywny i lubisz kontakt z ludźmi

  • Jesteś zdyscyplinowany i potrafisz efektywnie planować i organizować swoją pracę

  • Posiadasz łatwość prowadzenia negocjacji i skutecznie zamykasz transakcje

  • Jesteś osobą aktywną i dyspozycyjną

  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie działającej w Polsce

  • Warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Specjalistyczne szkolenia z zakresu agrotechniki i doradztwa terenowego

P.W. lechpol Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe lechpol działa na rynku zaopatrzenia rolnictwa od ponad 25-lat. Poprzez ciągły rozwój zapewniamy naszym klientom najlepsze rozwiązania wspierające ich działalność. Główną rolę w procesie obsługi klientów odgrywa profesjonalna kadra i ich wiedza poparta najnowszymi wynikami badań, w tym także prowadzonych na własnych plantacjach doświadczalnych.

Przewiń do profilu firmy

Lokalizacje

  • Powiaty: radziejowski, włocławski, aleksandrowski

  • Powiaty: bydgoski, toruński, chełmiński

  • Powiaty: słupecki, koniński, kolski, kutnowski, łęczycki, poddębicki, turecki