Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy do współpracy z gospodarstwami rolnymi

  • Przytuły (pow. łomżyński), podlaskie
  • Specjalista
  • 3000–5000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-07-26
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Stanisław Bebłowski, Handel Artykułami Przemysłowymi

    Miejsce pracy: Przytuły (pow. łomżyński)

    Praca w większości na terenie województwa podlaskiego.

    • Masz wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)
    • Masz doświadczenie handlowe
    • Znasz zagadnienia z zakresu produkcji rolnej - pracowałeś/-łaś w gospodarstwie rolnym lub w firmie w branży rolnej
    • Znasz lokalny rynek środków do produkcji rolnej
    • Potrafisz współpracować w zespole i jesteś komunikatywny/-a
    • Jesteś dyspozycyjny/-a i gotowy/-a do wyjazdów służbowych
    • Masz czynne prawo jazdy kategorii B

    Twoje zadania:

    • Sprzedaż środków do produkcji rolnej
    • Pozyskiwanie nowych klientów
    • Stałe kontakty z klientami i doradztwo z zakresu produkcji roślinnej

    Otrzymasz od nas:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
    • Pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą
    • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
    • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły
    • Stabilną, pełną wyzwań pracę

    Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.