Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

PHU EtollO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Etoll jest największym firmą, która specjalizuje się w dystrybucji środków smarnych z siedzibą na Dolnym Śląsku. Od 1990 roku świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego doboru oraz dostaw olejów, smarów, płynów eksploatacyjnych, akcesoriów oraz paliw. Specjalizujemy się we współpracy z branżami motoryzacyjną, przemysłową, rolniczą oraz transportową. Współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami środków smarnych (Autoryzowany Dystrybutor Castrol, Shell, Lotos, Petronas, Quator i Proxo)

Poszukujemy kandydatów do pracy w obszarze sprzedaży przede wszystkim środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie aktywnej sprzedaży
  • poszukiwanie nowych kontrahentów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • odpowiadanie na zapytania klientów i prowadzenie raportów

Wymagania od kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży handlowej w sektorze zbliżonym do tego, w którym działamy (np. motoryzacja, transport, przemysł, rolnictwo).
  • Podstawowa wiedza w zakresie motoryzacji i funkcjonowania pojazdów mechanicznych.
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Outlook, XLS, Powerpoint).
  • Wysoki poziom kultury osobistej, uczciwości oraz kompetencji w zakresie nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętności organizacji pracy, wykonywania raportów dotyczących pracy i zarządzania czasem.
  • Wymagane udokumentowane szkolenia z zakresu technik handlowych.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Prowizyjny system wynagrodzenia
  • Zatrudnienie w organizacji o stabilnej pozycji finansowej
  • Nowoczesne narzędzie pracy
  • Wsparcie techniczne producentów, których jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem
  • Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej oraz technik sprzedaży

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy