Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel handlowy

Hakuro sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zajmujemy się ręczną produkcją, wysokiej jakości pędzli kosmetycznych. Jesteśmy właścicielem szeroko rozpoznawalnej na rynku marki pędzli kosmetycznych - Hakuro.

Poszukujemy ambitnej, sumiennej, komunikatywnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie województwa śląskiego i województw ościennych oraz województwa dolnośląskiego.

Wymagania

  • zdolności interpersonalne i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • umiejętność rozpoznawania potrzeb klienta i dostosowanie do nich oferty sprzedażowej
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych oraz negocjacji
  • umiejętność dobrego zarządzania swoim czasem i realizowanymi zadaniami
  • odpowiedzialność, sumienność,
  • swoboda w obsłudze komputera
  • prawo jazdy kategorii B

Obowiązki

  • samodzielne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze
  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów firmy
  • doradztwo w zakresie prezentowanej oferty
  • budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami

Mile widziane:

  • zainteresowanie i wiedza z zakresu makijażu (metody aplikacji, konsystencje produktów oraz narzędzi do ich nakładania)
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego (branża kosmetyczna)

Co oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • możliwość rozwoju i zdobywania wiedzy oraz umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie: wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników

Ogłoszenie archiwalne