Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

ALFA PARTNERO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Alfa Partner www.alfapartner.pl jest dynamicznie rozwijającą się firmą

o ugruntowanej i stabilnej pozycji w swojej branży.

Od wielu lat zajmujemy się wynajmem i serwisem przenośnych kabin sanitarnych,

kontenerów i ogrodzeń przestawnych.

Dzięki naszej szerokiej ofercie zapewniamy kompleksowe zaplecze sanitarne oraz

biurowo-socjalne placów budów oraz imprez plenerowych.

Działamy na ogólnopolskim rynku i w związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy energicznych osób do naszego Działu Handlowego na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Region: Warszawa i woj. mazowieckie

Region: Łódź i woj. łódzkie

Region: Wrocław i woj. dolnośląskie

Region: Poznań i woj. wielkopolskie

Region: Opole i woj. opolskie

Region: Gdańsk i woj. pomorskie

Region: Lublin i woj. lubelskie

Region: Kielce i woj. świętokrzyskie

Region: Kraków i woj. małopolskie

Region: Katowice i woj. śląskie

Region: Bydgoszcz i woj. kujawsko-pomorskie

OPIS STANOWISKA

  • aktywne i samodzielne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie trwałych relacji oraz obsługa posprzedażowa Klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • stałe monitorowanie rynku i konkurencji
  • planowanie i bieżące raportowanie własnych działań zgodnie ze standardami firmy

WYMAGANIA

  • minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego
  • komunikatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów
  • zdolności negocjacyjne i wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę
  • wynagrodzenie stałe z motywującym systemem premiowym
  • wsparcie zespołu oraz szkolenia produktowe i sprzedażowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, laptop, samochód)
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

Jeśli szukasz własnego rozwoju w dynamicznej i stabilnej branży zachęcamy do aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne