Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

PROMAG INTERNATIONAL Sp. z o.o.O firmie

6 5007 800 brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PROMAG OZE Sp. z o.o.

Firma Promag OZE powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE). Poprzez kilkunastoletnie doświadczenie, oraz profesjonalną wiedzę techniczną z zakresu pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych dostarczamy swoim klientom nowoczesne rozwiązania za przystępną cenę. Nasze projekty z zakresu instalacji solarnych do pozyskiwania ciepła i energii elektrycznej uzyskały uznanie wśród ponad 16 000 klientów indywidulanych w całym kraju, w budynkach użyteczności publicznej, halach produkcyjnych, ale także w inwestycjach objętych programami unijnymi dotyczącymi odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy potentatem na rynku polskim w sprzedaży armatury hydraulicznej takiej jak kolektory słoneczne, wymienniki ciepła, zawory trójdrożne i wiele innych.

OPIS STANOWISKA:

Aktywne pozyskiwanie oraz utrzymywanie relacji z klientami na wyznaczonym terenie

Kontakt i organizacja spotkań z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego (gminy, powiaty), prowadzenie prezentacji dotyczących oferowanych produktów

Bezpośredni kontakt z Klientami biznesowymi oraz indywidualnymi

Zawieranie umów handlowych

Aktywna współpraca z innymi działami firmy w zakresie realizacji sprzedaży

Bieżące raportowanie o wynikach

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Dobrej umiejętności planowania i organizowania pracy własnej

Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

Wysokiej kultury osobistej

Łatwości nawiązywania kontaktów

Determinacji w działaniu, zapału do pracy i orientacji na wynik

Prawa jazdy kat. B

Dyspozycyjności

Gotowości do podróży służbowych

OFERUJEMY:

Profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia

Narzędzia pracy, niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

Odpowiedzialną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Kandydatów zapraszamy do składania CV przez aplikację bądź kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie archiwalne