Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

"NET-POL" sp.j.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Specjalista

Firma Feniks Sp.J. oraz firma Net-Pol Sp.J.importerzy i dystrybutorzy artykułów gospodarstwa domowego i akcesoriów kuchennych, poszukują osób do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Kompetencje, których szukamy:

  • Warunek konieczny: doświadczenie zawodowe minimum 1 rok na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży AGD
  • Zaangażowania i dynamizmu w działaniu
  • Prawa jazdy kat. B (min. 1 rok praktyki)
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w ramach własnej działalności gospodarczej
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon)
  • Nieustanny rozwój
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszych stronach:

feniks-agd.pl oraz netpol-agd.pl

Ogłoszenie archiwalne