Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Nasz Prąd FotowoltaikaO firmie

5 2007 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poszukujemy osoby charyzmatycznej, kreatywnej i sumiennej. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie pozytywnego wizerunku firmy, aktywną sprzedaż, budowanie i utrzymywanie relacji z klientem.

Zakres obowiązków:

- aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych, budowanie z nimi trwałych relacji, sprzedaż instalacji fotowoltaicznych

- wykonanie audytu sprzedażowego,

- przygotowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami

- współpraca z innymi działami firmy celem sprawnej realizacji inwestycji

- Realizacja indywidualnie ustalanych planów sprzedażowych.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży – warunek konieczny

- minimum średnie wykształcenie

- prawo jazdy kat. B

- znajomość rynku odnawialnych źródeł energii, szczególnie fotowoltaiki, będzie dodatkowym atutem.

- samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

- dbałość o rzetelne prowadzenie dokumentacji

- chęć rozwoju osobistego – najlepsi handlowcy kierowani będą na dodatkowe szkolenia

Oferujemy:

- Elastyczność i dogodną formę zatrudnienia – omawianą w trakcie spotkania rekrutacyjnego (w tym umowa o pracę, B2B, praca dodatkowa, itp.).

- możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego

- Atrakcyjne wynagrodzenie - warunki uzgadniane indywidualne, w zależności od umiejętności i doświadczenia.

- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),

- Szkolenia produktowe i sprzedażowe na najwyższym poziomie. Nasi szkoleniowcy to praktycy! Dodatkowe szkolenia dla najlepszych.

- Najwyższą jakość sprzedawanego produktu,

- Liczne programy motywacyjne (nagrody, wycieczki, bony)

- Stabilne zatrudnienie na długi okres w dynamicznie rozwijającej się branży

- Możliwość szybkiego awansu na stanowiska kierownicze.

- Atrakcyjny system motywacyjny, w tym liczne premie za wyniki.

Ogłoszenie archiwalne