Przedstawiciel Handlowy

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 27.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bell Sp. z o.o.

    Firma Bell jest uznanym producentem i dystrybutorem kosmetyków kolorowych, która szczyci się produktami o najwyższym światowym standardzie. Niezmiennie od kilkunastu lat Bell jest niezaprzeczalnym liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży. Firma Bell dynamicznie weszła również na rynki zagraniczne i sprzedaje swoje wyroby w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie firmowych standardów obsługi klienta;
    • nawiązywanie i utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami firmy;
    • budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
    • realizowanie planów sprzedaży i innych wyznaczonych celów;
    • merchandising;

    Wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • komunikatywność;
    • dobra organizacja pracy;
    • prawo jazdy kategorii B;
    • znajomość rynku kosmetyków kolorowych będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od realizacji założonych celów;
    • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon);
    • pakiet medyczny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".