Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Darlog Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma handlowo-usługowa z branży logistycznej obsługuje klientów kompleksowo od projektu magazynu do dostarczenia sprzętu i regałów magazynowych.

Jeśli nie lubisz się nudzić i chcesz pracować w sympatycznym zespole to;
Weź nie pytaj,
Weź aplikuj:)
Na stanowisko:

Oferujemy:

  • pracę w branży, w której nie można się nudzić
  • umowę o pracę na pełen etat
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • samochód służbowy
  • laptop
  • telefon

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży regałów magazynowych lub innych produktów przemysłowych
    – warunek konieczny
  • prawa jazdy kat.B
  • komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż regałów i akcesoriów regałowych
  • tworzenie ofert sprzedaży regałów
  • wykonywanie projektów magazynowych
  • wykonywanie kalkulacji sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy