Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Barbara Luijckx Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy zespołem Barbara Luijckx. Od 1991 roku naszą misją i nieustającą pasją jest produkcja dekoracji, półproduktów i dodatków czekoladowych. Jako firma rodzinna jesteśmy ogromnie zmotywowani do rozwoju, bo kochamy to, co robimy. Opieramy się na wyznaczonych przez siebie i kultywowanych wysokich wartościach dotyczących standardów jakości i obsługi klienta. Nasz asortyment dostarczamy profesjonalistom branży cukierniczej, gastronomicznej oraz przemysłowej w Polsce i w ponad 50 krajach na świecie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielkopolska - Dolny Śląsk

Główne zadania i obowiązki:

  • Utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja celów sprzedaży w podległym regionie
  • Promowanie wizerunku firmy i produktów

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży (min. 2 lata)
  • Znajomość technik sprzedaży oraz umiejętność negocjacji
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
  • Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
  • Znajomość MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość branży cukierniczej i horeca
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w prężnym i ambitnym zespole
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy