Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej "SLAWEX” Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Spółka z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, od 1990 roku dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług z pomocą naszej doświadczonej kadry pracowników w Centrali w Lublinie i Oddziałach w kilku miastach w Polsce.

Dołącz do nas aplikując na stanowisko:
Przedstawiciela handlowego
Rejon: województwo dolnośląskie

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Prezentacja oferty, budowanie relacji i pozytywnego wizerunku firmy,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonym poziomie,
  • Systematyczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność oceny rzeczywistych potrzeb i potencjału Klienta,
  • Umiejętność budowania długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych,
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych,
  • Doskonała organizacja pracy, kreatywność, determinacja i samodzielność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży farmaceutycznej,
  • Motywacyjne wynagrodzenie – stałe oraz premie miesięczne zależne od osiąganych wyników,
  • Elastyczne warunki zatrudnienia,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia, tj. służbowy samochód, telefon, komputer,
  • Pracę z doświadczonym zespołem,
  • Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy oraz szkolenia rozwojowe,
  • Karta Multisport,
  • Ubezpieczenie grupowe.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy