Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy

INELO Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie celów sprzedażowych,

  • Budowanie bazy leadowej – pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych, negocjowanie i zawieranie umów

  • Bieżące raportowanie i planowanie pracy

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży B2B warunek konieczny

  • Umiejętność telefonicznego umawiania spotkań warunek osobowości

  • Otwartość na sprzedaż nowych rozwiązań technologicznych

  • Orientacja na zadania i cele,

  • Prawo jazdy kat. B. i dyspozycyjność do pracy mobilnej

To oferujemy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, wynagrodzenie podstawowe i premia uzależniona od wyników),

  • Narzędzia niezbędne w codziennej pracy (samochód służbowy, komputer przenośny z internetem, telefon),

  • Dobrze zaplanowane wdrożenie i pracę dla lidera branżowego

  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie kart sportowych, ubezpieczenia grupowe.

INELO Polska Sp. z o.o.

INELO: jesteśmy organizacją, której misją jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw transportowych i dostarczenie im niezbędnych rozwiązań, dzięki którym będą mogli efektywnie i dochodowo zarządzać firmą.

www.inelo.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy