Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Sparex Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczne

  • rozwój sprzedaży w regionie

  • profesjonalne reprezentowanie firmy oraz jej rozwiązań biznesowych

  • monitorowanie rynku w powierzonym regionie

  • współpracę z innymi działami firmy

  • realizowanie założeń finansowych regionu

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży rolniczych części zamiennych

  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • znajomość tematyki z zakresu motoryzacji oraz rolnictwa

  • znajomość budowy maszyn rolniczych oraz rynku rolniczego

  • wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe

  • predyspozycje handlowe

  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego mile widziane

To oferujemy

  • pracę w firmie z kapitałem zagranicznym

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy oraz pozostałe profesjonalne narzędzia pracy

  • I etap rekrutacji przeprowadzamy zdalnie.

Sparex Polska Sp. z o.o.

Firma Sparex Polska Sp. z o.o. będąca wiodącym dostawcą rolniczych części zamiennych oraz akcesoriów poszukuje

Przedstawiciela handlowego

Przewiń do profilu firmy