Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GAIA SOLAR S.A.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów dla klienta indywidualnego oraz B2B

  • aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz biznesowych na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz rozwijane produkty spółki

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami firmy

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w sektorze B2B

  • prawo jazdy kat. B.

  • znajomość narzędzi Google Apps w stopniu bardzo dobrym

  • Dobra organizacja własnego czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole i w sytuacji stresowej

  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy

  • Dyspozycyjność i solidność

  • znajomość branży OZE jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Praca w modelu podstawa + wynagrodzenie prowizyjne

  • Samochód służbowy od wypracowanego poziomu sprzedaży

  • Leady sprzedażowe

  • Pakiet szkoleń wprowadzających

  • Kartę Multi Sport i ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • Oferujemy kontrakt B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

GAIA SOLAR S.A.

Poszukujemy wyłącznie osób z doświadczeniem w sprzedaży, które cechuje samodzielność w obsłudze klienta. Kandydata powinna cechować pracowitość, uczciwość i rzetelność w zakresie wykonywanej pracy. Praca w modelu podstawa + wynagrodzenie prowizyjne, samochód służbowy od wypracowanego poziomu sprzedaży. Forma współpracy B2B.

Przewiń do profilu firmy