Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

RCM SP Z O OO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów naszej firmy

  • utrzymywanie pozytywnych i długofalowych relacji i klientami

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • znajomość języków obcych

  • doświadczenie w sprzedaży

  • prawo jazdy kat.

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i wysoka kultura osobista

  • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży

  • przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji