Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

CommLED Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie, doradztwo i kompleksowa obsługa Klientów w wybranym obszarze rozwiązań

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami

  • Przygotowywanie ofert handlowych na podstawie rozmów i spotkań z Klientami

  • Doradztwo techniczne dla Klientów w zakresie oferowanych rozwiązań

  • Koordynacja realizowanych projektów

  • Raportowanie pracy w systemie CRM

  • Prezentowanie misji oraz oferty firmy CommLED Solutions

  • Współpraca z Działem Realizacji oraz Działem Projektowym

  • Praca w terenie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office

  • Dodatkowym atutem będzie wiedza techniczna w zakresie oświetlenia lub pokrewna

  • Tworzenie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Kontrahentami

To oferujemy

  • Motywacyjny system wynagrodzeń – podstawa plus premie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pracę w rozwijającej się branży

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

CommLED Solutions Sp. z o.o.

Jesteśmy innowacyjnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją, sprzedażą i doradztwem inwestycyjnym w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii oświetlenia LED, oświetlenia roślin, systemów fotowoltaicznych, technologii wirusobójczej UVC, oprogramowania i sterowania oświetleniem.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wdrożenia energooszczędnych, specjalistycznych, wydajnych i dopasowanych do oczekiwań Klienta rozwiązań, z których korzystają już największe przedsiębiorstwa krajowe oraz koncerny międzynarodowe.

Przewiń do profilu firmy