Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

WITRAŻ SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i opieka nad istniejącą siecią dystrybucji;

  • pozyskiwanie nowych kontrahentów;

  • realizacja założonych planów sprzedaży;

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych;

  • współpraca z wykonawcami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w stolarce otworowej);

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne);

  • prawo jazdy kat.B i praktyka w prowadzeniu auta;

  • komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji;

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;

  • dobra znajomość MS Office;

  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: samochód służbowy, telefon. laptop;

  • pełen zakres szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska;

  • pakiet ubezpieczenia zdrowotnego;

  • umowę o pracę na pełny etat;

  • pracę w energicznym i doświadczonym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

WITRAŻ SP. Z O.O.

Witraż Sp. z o.o. to wiodący producent stolarki PVC, aluminiowej i drewnianej. Obecny na rynku od 1999 roku, dzięki nowoczesnej i spełniającej standardy europejskie linii produkcyjnej oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobył miano największego producenta PCV w całym regionie północno-wschodnim Polski.

Przewiń do profilu firmy