Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ANED" EXPORT-IMPORTO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne działania kreujące sprzedaż

  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z aktualnymi

  • Budowanie relacji handlowych z Klientami

  • Przyjmowanie zamówień oraz pełna obsługa klienta

  • Realizację zadań zwiększających sprzedaż i optymalizujących osiągane wyniki

  • Windykacja bieżących należności obsługiwanych klientów

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w wyżej wymienionej branży (warunek konieczny)

  • Jesteś osobą dojrzałą i odpowiedzialną

  • Osiągnąłeś dużo, lecz wciąż czujesz niedosyt

  • Masz bogate doświadczenie życiowe i zawodowe

  • Oczekujesz wiele i równie wiele jesteś w stanie z Siebie dać

  • Uważasz, że nadszedł czas na wprowadzenie do Twojego życia zmian na lepsze

  • Jesteś typem zdobywcy - interesują Cię nowe wyzwania, potrafisz i lubisz negocjować...

To oferujemy

  • Dużą samodzielność działania i odpowiedzialność

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy

  • Praca z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "ANED" EXPORT-IMPORT

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 25 lat odnoszącą sukcesy zarówno na polskim jak i zagranicznych rynkach. Naszą siłą jest duża elastyczność i umiejętność dostosowywania działań do wymagań zmieniającego się otoczenia. Jesteśmy jednym z liderów wśród Polskich producentów klejów tapicerskich, rozpuszczalników organicznych oraz innych produktów chemii budowlanej. Od 2016 roku działamy również w branży narzędzi malarsko- budowlanych gdzie z roku na rok zdobywamy coraz większe uznanie wśród Polskich odbiorców.

Aktualnie poszukujemy osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BRANŻA KLEJE MEBLOWE LUB

BRANŻA KLEJE PARKIETOWE LUB

BRANŻA CHEMIA BUDOWLANA (ROZPUSZCZALNIKI) LUB

BRANŻA CHEMIA MOTORYZACYJNA LUB

BRANŻA NARZĘDZIA MALARSKO- BUDOWLANE LUB

OBSŁUGA SIECI DIY

Przewiń do profilu firmy