Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

STOVIT GROUP Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów dystrybucyjnych, sprzedażowych i ekspozycyjnych,

  • rozszerzanie bazy klientów o nowe punkty sprzedaży,

  • egzekwowanie aktywności centralnych i kreowanie pomysłów na sprzedaż lokalnych,

  • kompleksowa obsługa oraz budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • realizacja zadań stawianych przez przełożonego,

  • raportowanie wyników i monitorowanie rynku,

  • teren działania to województwo dolnośląskie wraz z opolskim.

Nasze wymagania

  • znajomość lokalnego rynku detalicznego, hurtowego i nowoczesnego,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, w tym łatwość nawiązywania kontaktów,

  • znajomość technik sprzedażowych,

  • doświadczenie w pracy z celami i zadaniami,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

  • wykształcenie min. średnie i czynne prawo jazdy kat. B,

  • osoba z pasją,

  • nie stawiamy żadnych ograniczeń wiekowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę bezpośrednio w Stovit Group,

  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie,

  • wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od realizacji celów,

  • niekorporacyjne środowisko pracy,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny,

  • dofinansowanie do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE),

  • deputaty w postaci produktów oferowanych przez firmę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

STOVIT GROUP Sp. z o.o. - producent dżemów, marmolad i konfitur.

Przewiń do profilu firmy