Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

OM Power

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt bezpośredni oraz pośredni z klientem

  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • Sporządzanie ofert handlowych

  • Raportowanie wyników sprzedażowych przełożonym (tygodniowych oraz miesięcznych)

  • Przeprowadzanie audytów przedinstalacyjnych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby pełnej zbilansowanej energii z pozytywnym nastawieniem do otaczającej nas rzeczywistości. Pragniemy przywitać w naszym gronie kogoś, kto potrafi się zaangażować we wspólny cel jakim jest zarabianie pieniędzy i równocześnie pomoc naszej Planecie. Same pieniądze szczęścia nie dają, ale faktem jest, ze pomagają łatwiej żyć i tworzą aurę bezpieczeństwa, co najczęściej prowadzi do szybszego samorozwoju. Jeżeli jesteś taką osobą, to jesteśmy na dobrej drodze.

  • Wybitnie ważnym aspektem jest dla nas abyś chciała/chciał pochłaniać nową wiedzę oraz samodoskonalić własny umysł. To niewątpliwa droga do sukcesu. Niewątpliwie wymagamy od Ciebie wysokiej kultury osobistej. Będziesz spotykać się z właścicielami różnych nieruchomości oraz firm, Twoje odpowiednie zachowanie i przestrzeganie etykiety będą stanowić o pozytywnym spojrzeniu kontrahenta na Ciebie oraz naszą firmę.

  • Oczekujemy od Ciebie bardzo dobrej organizacji pracy.

  • Aby dumnie sprawować miano naszego Przedstawiciela konieczne jest posiadanie przez Ciebie prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę, umowa B2B, umowa zlecenie - to Ty wybierasz co bedzie dla Ciebie bardziej wartościowm rozwiązaniem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego zaangażowania

  • Służbowe auto (z kartą paliwową), telefon komórkowy, laptop

  • Wstępne szkolenie przekazujące standardy naszej firmy

  • Branżowe szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Szkolenia techniczne

  • Szkolenia produktowe

  • Wsparcie sprzedażowe

O nas

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem oraz wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych. Nasza firma istnieje na polskim rynku już ponad 8 lat. Rozwinęliśmy nasze skrzydła w branży energetycznej oraz lotniczej z wieloma sukcesami. Tworzony przez nas zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, zdobywane w Niemczech oraz Norwegii, co owocuje wysoką jakością wykonywanych przez nas usług. Doświadczenie zdobyte przy pracach związanych z bezpieczeństwem lotniczym, cechuje nas precyzyjnym podejściem do każdej poszczególnej inwestycji. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz przestrzeganie wszelkich norm technicznych i budowlanych obowiązujących w danym kraju.