Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spotkań i negocjacje handlowe z Klientami indywidualnymi (spotkania umówione przez dział Contact Center)
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań energii odnawialnej
  • Realizacja wyznaczonych celów i raportowanie swoich działań
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Chęć i motywacja do zarabiania dużych pieniędzy – zapewniamy, że u nas nie ma limitu!
  • Wysoka samodzielność, komunikatywność i determinacja w dążeniu do celu
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE

To oferujemy

  • Przede wszystkim atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego zależnego od wyników
  • Dogodną formę zatrudnienia – sam zdecyduj czy będzie to umowa o pracę czy B2B
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon i iPad
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU
  • Wewnętrzne, profesjonalne szkolenia sprzedażowe od pierwszych dni pracy
  • Opieka i wsparcie trenera sprzedaży
  • Dla najlepszych możliwość realnego awansu w strukturach firmy!
  • Liczne konkursy sprzedażowe
  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie
  • Produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy sprzedażowe

Sunday Polska Sp. z o.o.

Firma Sunday Polska jest na drugim miejscu wśród liderów z branży odnawialnych źródeł energii w Polsce! Swój sukces i dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszej wyspecjalizowanej kadrze, bo zatrudniamy już ponad pół tysiąca ekspertów i doradców w cały kraju. Naszą siłą są ludzie, dlatego nie zwalniamy tempa i szukamy kolejnych zmotywowanych przedstawicieli do zarabiania naprawdę dużych pieniędzy.

Nie zastanawiaj się dłużej i zostań SundayMENEM lub SundayWOMENKĄ w naszym zespole!

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!

Dołącz do lidera na rynku OZE!

Przedstawiciel handlowy, dolnośląskie