Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

VITAKRAFT CHOVEX s.r.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni kontakt z klientem

  • doradztwo w zakresie naszych produktów

  • realizacja założeń polityki sprzedaży

  • dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność planowania i organizowania pracy

  • ambicja oraz chęć ciągłego rozwoju

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wszystkie niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon, laptop

Firma Vitakraft z siedzibą w Tranovice – Republika Czeska, międzynarodowy koncern branży zoologicznej, producent wysokiej jakości karm oraz przysmaków dla zwierząt.

Przewiń do profilu firmy