Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

P.P.H. STALCO sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wizyt w sklepach na powierzonym terenie (południowa część województwa Dolnośląskiego oraz część Opolszczyzny) według ustalonego planu.
  • Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.
  • Wdrażanie działań promocyjnych u obsługiwanych klientów.
  • Kontrola należności (pilnowanie terminowych płatności klientów).
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.
  • Budowa oraz utrzymanie pozytywnych relacji z obecnymi oraz nowymi klientami.
  • Współpraca z różnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziana wiedza z zakresu sprzedaży.
  • Samodyscyplina, samodzielność w działaniu i determinacja w dążeniu do celu.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na osiąganie sukcesów.
  • Znajomość MS Office.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe. interpersonalne oraz kultura osobista.
  • Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Poczucie humoru

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na podstawie plus wypracowana prowizja.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia w zakresie asortymentu produktowego.

Przedstawiciel handlowy, dolnośląskie